Vivobarefoot

Za zrodem značky Vivobarefoot stojí Tim Brennan, tenista a Galahad Clark ze známé obuvnické rodiny. Tim prošel za svou kariéru mnoha zraněními a zjistil, že hlavní přičinou jeho zranění jsou tlumené boty. rénoval proto naboso. V roce 2003 navštívil Galahada Clarka s prototypem prvních barefoot bot, které si vyrobil ve svém zaměstnání v Royal College of Arts. Myšlenka barefoot bot Galahada nadchla od samého začátku. Rozhodli se vyvinout barefoot boty a založili značku VIVOBAREFOOT. (VIVO = latinsky žít, BAREFOOT = anglicky naboso)

V roce 2008 Vivobarefoot vyvinulo patentovanou oděruvzdornou podrážku s ochrannou technologií odolnou proti propíchnutí a začala opravdová masová produkce.  Fanoušci z celého světa začali posílat dopisy s jasnou zprávou o tom, že už nikdy nebudou nosit klasické boty.

V současné době je Vivobarefoot klíčovým hráčem na trhu barefoot bot s širokou nabídkou bot pro sport, volný čas i zaměstnání a to pro muže, ženy i děti. Zároveň ve velké míře přispívá k šíření osvěty barefoot obouvání. Žijte naboso s Vivobarefoot!

 

 

 

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem