Na základě nařízení vlády je kamenná prodejna do odvolání uzavřena. Osobní vyzvednutí internetových objednávek je možné po předchozí domluvě. Konzultace emailem, přes FB messenger či po telefonu. Neváhejte nás kontaktovat!

Stonz

STONZ je kanadská značka, známá především díky dětským botkám Stonz Booties, které jsou navržené v souladu s požadavky na "barefoot" obuv.

Jejich vzniku předcházelo zjištění Kanaďanky Lisy Will, že najít teplé obutí pro její děti vhodné do vlhkého a chladného počasí západní Kanady je téměř nemožné. Při procházkách se svojím pětiměšíčním synem, kterého nosila v šátku, balila jeho nožičky do kusů látky, aby je udržela v teple. Jednou potkala jinou maminku, jejíž dítě mělo nožky oblečené do doma vyrobených flísových válenek. Lisa si uvědomila, že takový výrobek by mohl vyplnit mezeru na trhu a vznikly Stonz Booties. Dnes se vyrábějí v mnoha barvách s rozmanitými výšivkami. 

V roce 2016 představila firma Stonz novinku - a to podrážku Plus Foam, která je odolná a vhodná na chození po všech površích. Botičky s Plus Foam podrážkou nesou označení Toddler.

350
119013501190

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.