Věrnostní program

Máme velkou radost, když se k nám pravidelně vracíte a abychom udělali radost i Vám, připravili jsme věrnostní program, díky kterému můžete získat slevu na Vaše nákupy. 

Lze dosáhnout 4 úrovní slev:

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 3.000,-, získáte slevu ve výši 3% na Vaše další nákupy.

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 9.000,-, získáte slevu ve výši 6% na Vaše další nákupy.

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 18.000,-, získáte slevu ve výši 8% na Vaše další nákupy.

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 25.000,-, získáte slevu ve výši 10% na Vaše další nákupy.

Tato sleva se vztahuje pouze na nezlevněné zboží.

Věrnostní program platí pouze pro registrované a přihlášené zákazníky. Pokud nakoupíte bez přihlášení, nebude nákup započten do celkové výše Vašich nákupů. Při nákupu v naší kamenné prodejně požádejte před placením o přiřazení nákupu k Vašemu zákaznickému účtu.

Do celkové výše Vašich nákupů se započítají pouze uskutečněné a zaplacené objednávky. V případě vrácení zboží je celková částka Vašich nákupů automaticky snížena o cenu vráceného zboží.

Aktuální stav Vašich nákupů a výše dosažené slevy můžete zobrazit po přihlášení k Vašemu zákaznickému účtu.

Do věrnostního programu nelze zpětně započítat nákupy uskutečněné před registrací.

Věrnostní program platí od 1.1.2021.

Děkujeme za Vaši věrnost!