Věrnostní program

Máme velkou radost, když se k nám pravidelně vracíte a abychom udělali radost i Vám, připravili jsme věrnostní program, díky kterému můžete získat slevu na Vaše nákupy. 

Lze dosáhnout 4 úrovní slev:

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 3.000,-, získáte slevu ve výši 3% na Vaše další nákupy.

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 9.000,-, získáte slevu ve výši 6% na Vaše další nákupy.

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 18.000,-, získáte slevu ve výši 8% na Vaše další nákupy.

Pokud celková částka Vašich nákupů za uplynulých 12 měsíců přesáhne hodnotu 25.000,-, získáte slevu ve výši 10% na Vaše další nákupy.

Tato sleva se vztahuje pouze na nezlevněné zboží.

Věrnostní program platí pouze pro registrované a přihlášené zákazníky. Pokud nakoupíte bez přihlášení, nebude nákup započten do celkové výše Vašich nákupů. Při nákupu v naší kamenné prodejně požádejte před placením o přiřazení nákupu k Vašemu zákaznickému účtu.

Do celkové výše Vašich nákupů se započítají pouze uskutečněné a zaplacené objednávky. V případě vrácení zboží je celková částka Vašich nákupů automaticky snížena o cenu vráceného zboží. Sleva platí pro veškeré další nákupy, pokud se součet nákupů za uplynulých 12 měsíců drží nad danou hranicí nutnou pro dosažení slevy. Pokud objem zaplacených objednávek klesne, klesne i sleva.

Aktuální stav Vašich nákupů a výše dosažené slevy můžete zobrazit po přihlášení k Vašemu zákaznickému účtu.

Do věrnostního programu nelze zpětně započítat nákupy uskutečněné před registrací.

Děkujeme za Vaši věrnost!

Aktualizováno 1.2.2024