Beda

Společnost BEDA, s.r.o. byla založena v roce 2014 s cílem navázat na obuvnickou tradici, která měla v naší zemi vždy své významné místo. Od začátku svého působení se zaměřuje primárně na výrobu dětské obuvi, aktuálně v nabídce ale naleznete i modely pro dospělé. Přesto, že jsou relativně mladou společností, v jejich řadách působí pracovníci, kteří se obuvnickému řemeslu věnují již desítky let, a proto mohou tyto dlouholeté zkušenosti a znalosti promítnout do jednotlivých modelů obuvi, kterou pro Vás a Vaše děti vyrábí. Výroba sídlí ve Vranovicích, zhruba 30 kilometrů jižně od Brna.

Při vývoji jednotlivých modelů obuvi klade důraz nejen na prvotřídní kvalitu a nápaditý design, ale zejména na požadovaný komfort a zdravý vývoj nohou.Společnost bedlivě sleduje nejnovější trendy týkající se zejména obuvnických materiálů, které postupně zavádí do výroby. V nabídce Beda naleznete nejen modely obuvi vyráběné z přírodní kůže, ale na své si přijdou i ti, kteří preferují obutí z nepřírodních materiálů. Dodavatele materiálů si pečlivě vybírají aby pro Vás mohli vyrábět obuv, kterou budou vaše nohy a nožky vašich dětí rády nosit!  

Modely zahrnuté v produktové řadě „BEDA BAREFOOT” se vyznačují nadstandardní šířkou v oblasti špice obuvi, jenž respektuje přirozený tvar chodidla a poskytuje dostatečný prostor pro pohyb prstů. Obuv je vyráběna s maximálně tenkou a vysoce flexibilní podrážkou. Celkově jsou botky velmi lehké, poddajné a poskytují požadovaný komfort. Obuv je dodávána s textilní vyjímatelnou stélkou bez podpory klenby.    
 
 
BEDA - český výrobce obuvi  
75 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 75 položek celkem