Na základě nařízení vlády je kamenná prodejna do odvolání uzavřena. Osobní vyzvednutí internetových objednávek je možné po předchozí domluvě. Konzultace emailem, přes FB messenger či po telefonu. Neváhejte nás kontaktovat!

Surtex

Surtex je česká firma s dlouholetou tradicí výroby v České republice. Firma byla založena v roce 1995. Vyrábí v malých sériích, anatomické, ručně řetízkované a často i ručně předepírané výrobky. Výrobky firmy Surtex vznikají včetně většiny použitých přízí v České republice (jemná merinová vlna z Austrálie, polyester z Německa). 

Produkty mají vysoký obsah merinové vlny, některé i 100 %. 

Firma má mnoho zkušeností a díky použití odpovídající technologie jsou výrobky společnosti Surtex ve vysoké kvalitě uzpůsobeny zejména pro volný pohyb prstů. 

Většina výrobků společnosti Surtex má osvědčení o zdravotní nezávadnosti i pro děti do tří let od Textilního zkušebního ústavu Brno.

Pokud hledáte původní, důvěryhodnou českou značku, která respektuje životní prostředí, vyrábí ve vysoké kvalitě, v malých sériích, specifické funkční ponožky, pak volte značku Surtex, která vyrábí šetrně k životnímu prostředí a k Vašemu zdraví.

 

139
1791139179

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.